O nás

Naše zkušenosti v oblasti dřevostaveb mají již 25 letou historii. Sázíme na pečlivost, důslednost a kvalitu odvedené práce. Osobním přístupem pružně reagujeme na požadavky zákazníka, každému projektu věnujeme patřičnou pozornost a ručíme odpovědně za provedené stavby!


Vše začalo ve Spojených státech

Jako stavaře nás okouzlila technologie dřevostaveb a již tenkrát jsme viděli v těchto stavbách potenciál a budoucnost. Zkušená ve Spojených státech byla profesionální průpravou v této oblasti. Amerika je průkopníkem dřevěných staveb a jejich technologie výstavby je dokonalá. 25 let praxe je skvělý základ k tomu, abychom se mohli profesionálně věnovat individuálním projektům našich zákazníků.

Naše česká filozofie

Držíme se tradičních postupů výstavby, protože v nich vidíme větší potenciál. Vytváření kostry domů přímo na místě dává možnost precizní práce, zkracují se doby realizace - nemusíme čekat do dodávky předhotovených dílů a stavebních součástí. Když připočítáme důslednou kontrolu výstavby, hlídání kvality vstupních materiálů, který prochází přímo našima rukama, a také variabilitu úprav během procesu výstavby jsme rádi, že můžeme těm, kteří vnímají důležitost poctivé výstavby, dopřát tuto možnost. Výstavba skeletu je od nás rychlá, kvalitní a cenově dostupná. Jsme skvělá příležitost pro stavitele domů svépomocí, kteří rozumně nechávájí nejpodstatnější fázi výstavby odborníkům.


Rostislav Kalousek - majitel firem RK Stavba a Casastav Contrukt, s.r.o.

Kontaktujte nás.